indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Kašmiiri õhtusöök ja minikoolitus Prindi

Kashmiiri õhtu kašmiirlaste juures kodus! 

Jah, muidugi kutsuvad nad lahkesti on päris koju Kašmiiri, mis on imeilus - nii Kašmiir kui maa, kui ka nende oma kodu, kuid Goas on ainulaadne võimalus saada natukene aimu, mis on Kašmiir ja kes on kašmiirlased. 


Kašmiiri õhtu on üks mõnus õhtu, kus saab targemaks Kašmiiri ja tänavakaubanduse osas, kõhu täis ja kingiostud tehtud.

NB! Siit leiad info inglise keeles/ here information about Kashmiri dinner in English

 

Kašmiir on tuntud käsitöö külluse poolest ja Goas kohtab mitmeid kašmiirlasi müümas kauneid salle ja pehmeid siidivaipu, imeliste tikanditega riideid, põnevaid ehteid ja pabermassist suveniire.
Kašmiiri õhtul saab teada huvitavaid fakte Kašhmiirist ja kašmiirlaste kommetest, saab käega katsuda ehtsaid Kašhmiiri siidivaipu, bašmiina- ja siidisalle. Saab teada, milles seisneb nende asjade väärtus ja millest tuleb hind, kuidas teha vahet ehtsal ja järeltehtud tootel.
Kohapealt saab osta nii salle, vaipu kui ka ehteid. Tasumine sularahas.
Õhtusöök, mida pere serveerib on kodus valmistatud ja menüüs on Kašmiiri rahvustoidud. Pererahvas annab selgitusi, kuidas toidud tehtud on. Näidismenüü: kana, lammas, paneer (juust), riis, läätsekaste, värske salat, magustoit, lassi ja tee.

Valmimas on perekonnal ka kodune kokaraamat, kus kõik need road koos Kašmiiri tutvustusega sees. Seda saab siis kohapealt osta. Hoiame siis pöialt, et see ruttu valmiks! 

 

Orienteeruv ajakava:
18.00 väljasõit Calangutest (ca 20 min sõiduaeg). Tee peal väikese templi külastus
19.00 Kašmiiri ja käsitöö tutvustus
20.00 õhtusöök
Kašmiiri õhtu kostitajateks on kaks venda, kes sügisest kevadeni töötavad Goas, ülejäänud aja elavad Kašmiiris. Vanem vend Rahoul töötab India käsitööd müüvas suurfirmas ja nooremal vennal Waheedil on Kašmiiri käsitöö kauplus Candolimis.

Ette tellimine: hiljemalt 4 päeva enne üritust
Maksimaalne inimeste arv: 10
Hind ühele inimesele: 1000 – 2000 Rs
Kontakt: Waheed E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , telefon +91 1860 095 3396.

 

NB! See on väga eksklusiivne pakkumine sest tavajuhul ei kutsu keegi võõrast turisti oma koju. See pakett sai koostöös välja mõeldud turistidele seetõttu, et paljud minu tuttavad, kes Goasse reisisid, tubdsid huvi, kas saaks mõnd kodu külastada ja päris sööki saada.

Hindude ja goalastega ei ole teenus veel tööle hakanud, kuid kašmiirlased haarasid ideest kohe kinni.

Selleks, et saaksid kaetud kõik kulud - nii transport, toit kui abiliste töötasu, on osalustasu. Loomulikult teeb perele rõõmu, kui teile maitseb toit ja kui ostutega nende äritegevust toetate. 

NB! Juhul kui soovid lisaks ka Põhja-India kunstilinnast pärist ehtekunstniku juures kodust minikoolitust koos õhtusöögiga või hoopis lõunat, siis anna mulle teada. Ka seda on võimalik organiseerida. Asukoht Põhja-Goas, Calangute Beach Roadi ääres, merest umbes 20 minutit Calangute toiduturu poole jalutada. 

Kontakteeru: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  või E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  

kashmiri-dinner

 

 

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de