indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Astroloogia ja esoteerika

maagia, ennustamine, astroloogia, tarot, india horoskoopEsoteeriline kirjandus Prindi
 
Astroloogid, ennustajad David ja Anee Prindi

David ja Anee on abielupaar, kes Goas pakuvad spirituaalse teejuhina erinevaid teraapiaid, aitavad saada piinavatele küsimustele vastused tarokaardtide abil, koostavad põhjalikke horoskoope.

 

Anee & David: "I can offer Astrology, Numerology, AshtaVarga, Vastu, Pooja & Havan for solutions to problems, Pranic Healing for Depression, & Psychosomatic problems & Marma Chikilsa(Chikitsa) for Migraine, Insomnia, Chronic Neck-Shoulder--Back & hip problems. Explaining & interpreting the Horoscope can be done in person only (Verbaly)." 

 

David suhtleb suurepärases inglise keeles. Teda võib leida Goas vanimas ja ühes tuntumas hotell-restotanis nimega Cavala, mis asub Baga tee lõpus.

E-mail: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 

Taro_David_Goa

 
Tähetark Erik Arro Prindi

Erik_Arro

Tähetark Erik Arro teeb astroloogilisi isiku horoskoope, ravib nõelraviga tubaka ja alkoholi sõltuvust, teeb massaaži ja korraldab ka iidset tuhastamise riitust vabas looduses.

 

Isiklik horoskoop

Isikliku horoskoobi hind on 30€.

Erik on õppinud astroloogiat Eesti parimate astroloogide juures, Igor Mangi ja Taimi Uuesoo juures, ning tegeleb tähetarkusega juba 12 aastat.

Isiku horoskoop tuleb kirjalik ja umbes 20-25 lk pikk, sisaldades kõiki taevakehade paigutusi märkides ja majades ning omavahelisi nurkasid. Tähtaeg kuni 2 nädalat.

 

Astroloogiline uuring näitab isiku iseloomu, jõudu, vaimseid võimeid, valdkondasid, milles võib olla edukas ja andekas. Samuti pingeid, nõrkusi ja puudusi. Horoskoop annab võimaluse enda tundma õppimiseks. Enda tundmine on aluseks vaimsele arengule ja õnnele.

 

Erik Arro ennustas ette dollari ja majanduse languse USA-s, kuna Pluuto ehk surma taevakeha oli vastanduses dollariga 2007-2008 aastal. Sellele järgnes kohe Pluuto vastandus USA enda horoskoobiga (Veenuse, Jupiteri ja Päikesega), pinged ja hädad jätkuvad ning tipnevad 2015 aastal (Pluuto vastandus Päikesega), mis on USA-le kõige raskem. Sarnane väga raske seis oli ka eurol (Pluuto ühendus euro horoskoobiga), kuid selle raskem aeg peaks juba mööda saama. Kuid USA ja NATO sõjad ja nendest tulenevad hädad ja rahapuudus võib alla tõmmata ka Euroopa ja isegi kogu maailma majanduse. Kolmanda Maailmasõja lõppu veel ei paista.

 

Sobivuse horoskoop ehk sünastria

Sobivuse horoskoobi ehk sünastria hind on 30€.

Väga oluline on inimsuhetes sobivus. Kahjuks väga sageli abielluvad või loovad suhte inimesed, kes oma vahel üldse ei sobi, sest tähtsamad taevakehad on vastanduses ehk pinges. Selliseid vigasid on võimalik ära hoida, kui õigel ajal uurida astroloogilist sobivust. Abielluda ilma sünastrilise uuringuta on sama, mis pimedas auku hüpata. Sobivuse uuring kirjalikult on 5-10 lk, sisaldades kaaslase üldist iseloomustust ja kahe horoskoobi vahelisi nurkasid ja nende mõjusid ning sobivuse kokkuvõtet, kus on protsentuaalselt hinnatud sobivust või sobimatust ja kas kooselu on võimalik või ebasoodne.

 

Isiku horoskoobi koostamiseks vajame järgmiseid andmed: nimi, sünni aeg (päev, kuu, aasta ja võimalusel kella aeg) ning sünni koht (tavaliselt linna nimi), oma kontaktid ja ettemaks.
Sobivuse horoskoobi tegemiseks on vajalikud kahe inimese andmed.

Kirjuta meile: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 

Erik Arro juhib ka Dharma kirjastust, mis avaldab budalikku pühakirjandust ja muud idamaist kirjandust. Ilmunud on 25 raamatut. Ja võimalik, et üks suur ja võimas pühakiri ilmub veel, see on suure guru Nisargadatta "Mina olen". Eestis on ilmunud 2 raamatut, üks oli Piibel ja teine on "Mina olen".

Erik Arro on uue "Eesti märgi - Looduse" looja. Eesti uuel märgil on tamme leht ja lehel on kuldne ratas. Tamm on Eesti vanim elusolend, kõige jämedam ja kõige tugevam, ning esindab loodust, välist loodust. Ratas on õnne, päikese, saatuse ja elu ratas, tähendades inimest ja tema olemust. Tamme leht ja ratas koos on välise ja sisese - looduse ja inimese olemuse - terviklikkus ja ühtsus. Loodus ja inimene on üks! Üks olemus.

 

Erik Arro teeb ka nõelravi, massaaži ja korraldab ka iidset lahkunu tuhastamise riitust vabas looduses.

 


Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de