indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Kama - armastus, nauding ja kamasuutra Prindi

Vanadele hindudele olevat armastus olnud peaaegu religiooniks ning filosoofias vaadeldi seda kui elu üht põhilist eesmärki: „Kes tahab elada, sellel on kolm elu põhilist eesmärki. Need on: dharma - seadus, teadmine, artha - kasu, rikkus, ja kama - armastus, nauding.“

 

sex_kamasutra

 

Vanas Indias eksisteeris põhjalikult väljaarendatud teadusharu - teadus armastusest. Oli mitmeid raamatuid armastuse ja seksuaalelu teemal, millest kõige enam tuntakse ja teatakse Kamasuutrat.

 

Vikipeedia andmetel on Kaamasuutra (sanskriti Kāmasūtra) on Vana-Indias umbes 5. sajandil Vātsjājana koostatud seksuaalelu käsiraamat. Pärimuse kohaselt põhineb Kamasuutra varasemal mahukamal teosel nimega "Kaamašaastra".

 

Kaamasuutra koosneb umbes 1250-st värsireast ning jaguneb 7-ks osaks, 36-ks peatükiks ja 64-ks lõiguks ja armukunstile ja seksuaaltehnikale on seal pühendatud umbes viiendik traktaadi mahust.

Ülejäänud osas kirjeldatakse üksikasjalikult "härrasmehe" eluviise, majapidamist, toitumist jpm, andes detailse ülevaate Vana-India elu-olust.

 

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de