indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Koolitus- ja avastusreisid Indiasse Prindi
  • KA Konsultatsioonid - huvitavad koolitused Goas, soovi korral mujal Indias Katrin Aedma indias pulmas

Koolitus- ja konsultatsioonifirma OÜ KA Konsultatsioonid

Aadress: Endla 77-6, Tallinn, 10615

Telefon: 513 2444

Koduleht: www.KaKonsultatsioonid.ee

E-mail: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Tegevusalad: koolitus, nõustamine, supervisioon, ürituste korraldamine, arenguplaanide koostamine, projektide juhtimine, koolitajate väljaõpe, koolitusvahendite tootmine/ konsultatsioon.

 
India on festivalide maa, imede ja imestamisväärsuste maa. On inimesi, kes seal käivad ja enam minna ei taha, on neid, kes ikka ja jälle tagasi lähevad - seljakotiga ja seljakotita, sõpradega ja sõpradeta... avastama, õppima, iseenesega olema.
 
Katrin Aedma, kes korraldab Goasse koolitusreise sai esimesel korral Indias 2007 aastal koolitamas käies korraliku kultuurishoki.
Hoolimata sellest, et tegemist on tööreisiga, suure rahvusvahelise kongressiga, kus võis oletada parimat... kirjutab ta oma India artiklis 2009 aasta märtsi Eesti Naises, et meelde jäid kolm märksõna: kohutav lärm, meeletu mustus, karjuv vaesus.
 
Tema sulest on praktiline kogemuslik käsiraamat: "14 päeva Goas", millest saab lugeda, kuidas Goas idamaise kultuuriga parimal moel toime tulla, kuidas täita maale sisenemise kaarti, millist valuutat ja palju kaasa võtta, kuidas üks koolitusreis välja näeb jms.
 
Koolitusreisidel on võimalik kokku panna uudne keskkond ja huvitavas stiilis õppimine. Mitte igale inimesele ei sobi koolitusreisil osalemine, niisamuti nagu ei ole iga koolitaja võimeline koolitusreisi toredasti läbi viima.
 
Koolitamine reisil on koolitaja jaoks energiarohkust, suurt ettevalmistust ja kannatlikkust eeldav tegevus. Selleks, et erinevad inimesed ühes suunas liikuma panna, hoolimata sellest, et üks tahab turule, teine kirikuid ja kolmas eksootilisi loomi vaatama minna... on vajalikud nii kaasasündinud kaasamisoskused ja liidri omadused kui ka tehnikad, mida koolitaja peab valdama, et osata õpet ja reisi parimal viisil siduda.
 
Loe lisa:
 

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de