indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Aura ja tšakrate olemusest Prindi

 

Aura on inimest ümbritsev elektromagnet väli. Me kõik teame, et inimene koosneb rakkudest, aatomitest, oleme teinud katseid füüsikas ja keemias, kuid tihti unustame, et meid ümbritseb väli, mis annab infot meie hetke seisu kohta - nii nähtavat kui ka ennustatavat infot näidates, et kuskil on midagi korrast ära.

Aura on peen nähtamatu aine, mis voolab kõigist elusolenditest.Vanakreeka kui ka ladina keeles tähendab aura tuuleõhku. Mõiste kui selline tuli meile idamaade filosoofiast kus peene aine või mateeria väljavoolamist nimetatakse ka emanatsiooniks. Idamaised müstikud väidavad, et emanatsioon on materiaalne kujund, mis sublimeerub füüsiliselt, ümbrtsedes bioloogilist keha.

Tänapäeva teadus on tõestanud, et inimene on energoinformatiivne olend ja teda ümbritseb elektromagnetväli. Elektromagnetväljas vibreerivad erinevad sagedused, erinevad lainepikkused, mille valgustkiirgavat osa nimetataksegi auraks.

 

Aura on vahetult seotud tšakratega. Tšakrad - need on energeetillised keskused inimee kehas, mis koguvad ja jaotavad vaimset, füüsilist, emotsionaalset ja hingelist energiat.

 

Eksisteerib seitse peamist ja nelikümmend kaks teisejärgulist tšakrat. Sõna "tšakra" on pärit sanskriti keelest ja tähendab "ratast" või "ketast", mis omakorda peegeldab ideed, et igaüks neist keerleb oma ainulaadsel sagedusel. Igal tšakral on oma värv ja kuju ning auradiagnostikaga saab analüüsida nende hetkeseisu, vaadelda nende värvi ja kuju vastavust ning seeläbi saada enam infot enese sisemaalilmast ja selle välisest peegeldusest.

 

Juhul, kui on plaanis elumuutus, teraapia, soomuutus vms, mis võiks jätta olulise ja märkimisväärse jälje meie füüsilisele ja emotsinaalsele kehale, on huvitav teha auradiagnostika enne ja peale protseduuri, et analüüsida muutusi auradiagnostika abil.

 

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de