indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Info
 • Firmast

  Tere!

   

  Idamaa.com on ettevõtmine, mis koondab idamaist infot ja annab võimaluse teenuse pakkujatel ja idamaistest teenustest huvitatutel kohtuda.

  Portaali haldaja ja looja Katrin Aedma on tegelenud idamaa teemaga palju aastaid. Idamaine floora ja fauna, elufilosoofia, tantsud ja lõputu ilumaailm - kunst ja ehted - on teda võlunud juba lapsepõlvest.

  Idamaa.com on infoportaal, mis keskendub ainult ida filosoofiat järgivatele maadele ning portaalist leiavad infot kõik orientalistikahuvilised sh inimesed, kes hindavad idamaiseid teraapiaid ja kulinaariat.

  Meie huviks on teha idamaa.com selliseks portaaliks, mida aktiivselt kasutatakse, mis oleks lihtne, huvitav, hariv ja kutsuv nii idamaiste toodete/ teenuste pakkujatele, kui nende tarbijatele.

   

  Portaalis on olemas idamaist infot vahendav ajaleht, kuskohast saab lugeda praktilist ja huvitavat idamaist infot, õppida mõne toidu valmistamist või muud põnevat.

   

  Portaalis on arenev kontaktivahetuse keskkond, kuskohas on võimalik teavitada sellest, mida otsitakse või mida pakutakse idamaalt Eestile või siis Eestist idamaale - näiteks praktikakohad, kodumajutus, koostöökontaktid jms.

  Esmalt on portaal eesti keeles, kontaktivahetuse leht eesti/ inglise keeles. Hiljem on plaan leht tõlkida nii vene kui inglise keelde, et meie tegemistest saaksid emakeeles lugeda nii Eestis elavad kui ka külla tulevad/ Eestist huvituvad välismaalased.

   

  Tere tulemast idamaa.com lugejaks ja aktiivseks kaasalööjaks!

   

  Täname!

   

  katrin_aedma_saris

   

   

 • Üritused

  Siit leiate erinevad üritused, millel osaleda!

 • Teated

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de