InesDance tantsustuudio Prindi

InesDance_tantsustuudio_J.Kunderi24 Firma nimetus või eraisiku nimi: INESDANCE tantsustuudio & agentuur

Aadress: J.Kunderi 24, Tallinn

Telefon: 516 1537

Koduleht: www.inesdance.com

E-mail: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Tegevusalad: tantsutrennid ja koolitused, meelelahutusprogrammid ja tantsijad, kõhutantsutarvete e-pood.

 

InesDance tantsustuudio on kõhutantsu ja Polüneesia tantsude stuudio, mis tegutseb Tallinna kesklinnas aadressil J.Kunderi 24.

 

InesDance on esimene tantsustuudio Eestis, kus on võimalik õppida eksootilisi Polüneesia tantse nagu Havai hula ja Tahiti tants. Polüneesia tantsude kõrval õpetame naiselikku ja salapärast idamaist tantsu ehk kõhutantsu ning noortele pakume hiphop-kõhutantsu.

Tantsustuudios on kaasaegse disainiga riietus- ja dušširuum, mugavustega puhketuba ning peeglitega tantsusaal. Rühmad hoiame pisikesed, et juhendajal jääks aega iga õpilaste juhendamiseks.

 

InesDance_Poluneesia_tantsud

InesDance tantsuagentuuris tegutseb ligi 20 tantsuartisti, keda on võimalik esinema tellida erinevatele üritustele - näiteks pulma, firmapidudele, sünnipäevadele, tantsukontsertidele ja festivalidele. Kutsu InesDance professionaalsed tantsijad esinema ning mälestused saavad olema müstiliselt erilised.

 

Kaunid naised, tütarlapsed ja vanaemad - ootame teid hubases tantsustuudiosse Tallinna kesklinnas, kus meeleolukas ja naiselik tantsutrenn aitab unustada mured ning Teie keha on õnnelik, et leidsite hetke iseenda jaoks.

 

Tantsutrenn sobib suurepäraselt üldfüüsiliseks trenniks aidates põletada rasvu, treenides kõhu, selja-, jala- ja käelihaseid.

 

Ines_Karu_khutantsijad

InesDance tantsustuudios saate õppida omaala parimate juhendajate käe all. Suureks rõõmuks on meie juhendajaid tunnustatud ning õpetama/esinema kutsutud näiteks Lätti, Soome, Šveitsi, Belgiasse, Itaaliasse, Kreekasse, Monacosse, Ameerika Ühendriikidesse ja Kairosse.

InesDance tantsuagentuur teeb koostööd paljude muusikutega ja ansamblitega: AppleCherry Punch, Kirss ´N´ Garden, Dana Ots, Geroges Lammam, Kosmikud jt.

 

InesDance kodulehelt leiab ka kõhutantsutarvete veebipoe, kus põhirõhk asub kõhutantsu kostüümide müügil.