indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Bioresonantsteraapia Prindi

Koos pulsi, keele ja näouuringuga saab bioresonantasteraapiaga selguse inimese probleemide algkolleteni: millised organid on probleemsed ja vajavad energeetilist tasakaalustamist, selleks, et normaalselt funktsioneerida.

 

Osa neist probleemidest võivad olla väljendunud juba füüsilisel tasandil (keel, nägu), osa veel füüsilisele tasandile  eelneval energeetilisel tasandil (bioresonants), mis omakorda mõjutab füüsilist tasandit (kui on tasakaalust väljas, siis lähevad varem või hiljem rivist välja ka füüsiline tasand ja tema organid ja kui on juba saavutanud tasakaalu, siis hakkab paranema ka füüsiline tasand).

Füüsiline ja energeetiline tasand omakorda mõjutavad loomulikult ka psüühilist tasandit ja vastupidi.

 

Bioresonantsteraapia eesmärk on selgitada välja terviseprobleemide algkolded ja need seejärel neutraliseerida, vastupidiselt tavameditsiinile, mis üldjuhul tegeleb sümptomite allasurumisega. Mõõtmise aluseks on inimest ümbritsev nõrk elektromagnetväli: tehakse kindlaks haiged organid, mille energeetilised võnkekarakteristikud erinevad tervete organite omast.

Teraapia käigus antakse haigetele organitele tervete organite võnkeid, võimaldades need uuesti viia normaal seisukorda. Bioresonantsmeetod toetab tervise taastamist praktiliselt kõigi haiguste puhul. Aparaat aitab inimese keha viia seisundisse, kus ta ise saab ennast parandada. Tegu on eneseregulatsiooni teraapiaga.

 

Bioresonantsmeetod kuulub alternatiivmeditsiini valdkonda, mis käsitleb inimest energiaväljas. Tavameditsiin käsitleb ainult materiaalset osa- mitteaineline ja subjektiivne jääb metoodiliselt välja. Viimaste puhul ei saa tavameditsiin hinnangut anda. Kuna inimene aga ei oma ainult füüsilist keha, vaid ka energiavälja, siis on ainult materiaalse poole uurimine vähem tõhus. Seega bioresonantsmeetod on täiendav abimees inimese uurimisel ja tervendamisel. Sarnaselt elektrokardiogrammiga (EKG) või elektroentsefalogrammiga (EEG) mõõtmisele mõõdab ka bioresonantsmeetod organismi elektromagnetimpulsse ja võnkesagedusi.

 

Bioresonantsteraapia kasu

  • leevendab stressi;
  • parandab immuunsust;
  • vähendab depressiooni;
  • aitab erinevate terviseprobleemide puhul nagu taastusravil pärast operatsiooni, rasestumisel ja raseduse normaalsele kulgemisele kaasaaitamisel, vaeguste ja organismi pingete likvideerimisel, närvisüsteemi, une, soolestiku, lümfisõlmede normaalse talitluse taastamisel;
  • annab häid tulemusi Parkinsoni ja Alzheimeri tõve puhul.


Vastunäidustused

 Ei sobi kui inimesel on:

  • südamestimulaator
  • mistahes kehaosade või organite proteese ( va hambatäidised ja - proteesid)
  • siiratud organid, kunstlikke artereid ja veene, sunte
  • kasvajate kahtlus (uuringut see ei sega, küll aga teraapiat)
  • alkoholi- ja narkojoove.

Teraapia stimuleerib inimese immuunsüsteemi nii tugevalt, et keha üritab lahti saada kõikidest võõrkehadest.


Mõõtmine toimub käe- ja jala punktidest. Protseduuri pikkus koos järgneva teraapiaga ligi 1 tund, iga järgnev teraapia umbes pool tundi. Soovituslik teraapiate arv 7-10, minimaalne teraapiate arv 3. Parim intervall üle kahe päeva (vähemalt esimesed kolm korda). Soovitav on tarbida enne protseduuri vett ( vähemalt klaasitäis) ja võtta ka kaasa vett, mida saaks peale protseduuri tarbida. (Vesi aitab kaasa uue info omastamisele ja samas on ka ainus, mis aitab meie organismi puhastada jääkainetest ja kuna teraapia soodustab jääkainete eraldamist, võivad vähese vee tarbimise tagajärjel ilmneda peavalud.) 

 

Smile Merike-Marrit Põldaru pakub bioresonantsteraapaiel lisaks võimalust teha ka PH tasakaalu testi, mis aitab välja selgitada aluse-happe tasakaalu Teie organismis, mis omakorda mõjutab seedetegevust ja selle kaudu kogu organismi tegevust.

 

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de