indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Näomassaž - kortsud, tursed ja voldid Prindi

Nägu kannab endas emotsionaalse ja füüsilise pingutuse jälgi. Lihased tõmbuvad pingule ja kortsudkokku, mis viib valuni meelekohtades ning silmade ja lõua ümbruses. Endale aru andmata kortsutavad paljud inimesed kulmu kui nad keskenduvad millelegi või püüavad lahendada mõnda probleemi, selliste sundliigutuste tulemusena tekivad sügavad murekurrud. Enamasti saame näost lugeda inimese põhiolemuse välja üsna noorena, aastatega kurrud vaid süvenevad.

Suitsetajatel kipuvad olema sügavamad vaod eelkõige suu ümber.

 

Valud ja kortsud on ohumärgiks, et teie energia ei voola vabalt. See viib ummistusteni, mis väljenduvad valus. India näomassaaž aitab ummistusi vabastada, lubades energial vabalt liikuda.

 

Indialaste jaoks on näomassaaž oluline igapäevane protseduur. Nad usuvad, et see soodustab tervenemist, taastab tasakaalu ja sisemise harmoonia ja tugevdab peresuhteid. Mehed naudivad habeme ajamist ja juuste lõikust tavaliselt koos maskide, näo- ja peamassaažiga.

 

Noorendab ja annab sära

massaaž, näomassaažIndia näomassaaž on näonoorendamise viis, looduslik kortsudevastane ravi, mis saavutatakse kasutades ainult käsi. Ei ole vaja kalleid masinaid ega tooteid. Massaaž viiakse läbi kasutades sõrmeotstega tehtavaid ja korduvaid liigutusi üle kogu näo.

Terapeudi sõrmeotsad on kui triikrauad, mis vajutavad kortsudele ja silendavad neid. See pole mitte ainult rahustav ja lõõgastav, vaid ka vähendab kortsusid, pinguldab nahka, parandab naha elastsust, parandab näo vereringet ja jätab massaaži saajale rahulolutunde.

 

Vananedes kaotab meie nahk osa oma elastsusest. India näomassaaž lõpetab õrnalt mürkide kogunemise nahka, lõdvendab kudet ja suurendab elastsust. Massaaži tehnika on pärit ajurveedast. Ajurveeda on holistiline Hindu meditsiinisüsteem, mille tööpõhimõte on keha tasakaalu viimine. Ajurveeda tähendab tõlkes „elu teadus“ ja töötab  kolmel tasandil - emotsionaalsel, spirituaalsel ja füüsilisel tasandil. India näomassaaži tulemused on väga head ja neid võib täheldada juba peale ühte raviseanssi. Silmadealused kotid vähenevad, paistetus ja turse kaovad, nägu muutub helgemaks ja sellele tekib looduslik terve sära.

 

Kotid, voldid ja turse – milline meeliülendav kombinatsioon!

Õnnetul kombel kipuvad need vananevaid ja lääne elustiiliga inimesi kimbutama. Kõik need muudavad näo vanaks ja jätavad inimesest elust räsitud mulje. Silmadealused kotid võivad esineda igas vanuses, kuid tihemini esinevad need vanemadel inimestel. Nahk kaotab elastsuse ja lihastoonus läheb kaduma. Kotikeste välimus võib osutada ka unepuudusele, liigsele soolatarbimisele, suitsetamisele ja mõnel juhul ka teatud toitude talumatusele. Kotid võivad viidata ka seedehäiretele või probleemidele maksa talitluses.

 

Voldid, mis pole küll kõige kenam sõna, mida näo puhul kasutada, aga nägu, täpselt nagu ülejäänu kehagi, võib aja jooksul voldiliseks muutuda. Süüdlaseks on jällegi naha elastsuse kadumine ja kui naha  paindlikkus kaob, lihastoonus väheneb, siis nahk hakkab siin-seal „rippuma“, enamasti silmade ümber ja lõualuu juurest.

 

Tursed esinevad kui meie keha hakkab vett kinni pidama. Põhjuseks võib olla diabeeti, veepeetus või probleemid neerudega. Samuti võivad olla süüdlaseks nii unepuuus kui ka alkoholiga liialdamine. Eriti järgmisel päeval peale rohke alkoholi ja vähese magamisega peoõhtut, võivad järgmisel päeval silmade all olla hirmuäratavad kotid. 

Ka toiduallergiad või ülitundlikkused võivad näopiirkonnas turseid tekitada. On palju naisi, kes kannatavad tursete käes menstruatsiooni ajal.

Näomassaaži vastunäidustused

  • Rasedus: raseduse esimese kolme kuu jooksul ei tohi teha massaaži või kui teil on esinenud nurisünnitusi
  • Palavik
  • Nakkushaigused nagu tuulerõuged
  • Külmetus
  • Kohalik valu, näiteks tugev hambavalu
  • AIDS
  • Nägu on tõsiselt muljuda saanud ja sinikates
  • Botoxi-sarnased protseduurid viimase kolme nädala jooksul
  • Lahtised haavad
  • Näol esineb järgnevat: nahavähk, ekseem, psoriaas, akne, põletik, mädavillidega lööve, halvaloomuline melanoom, külmavillid e herpes, tüükad

Smile india pea- ja näomassaaž ICM

Smile india pea- ja näomassaaži ICM koolitused

 

Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de