indiskaja-moda-logo  india_peamassaaz_ICM_DVD  Katrin Aedma Goa blogi, mis toimub Goas

Naiste maailm
Mis on see magnet, mis tõmbab idamaise naise poole?
Juba sõna idamaine naine on hiina_nainelummav...
Kas on see sisemine ilu? Või väline ilu? Või harmoonia sisemise ilu ja välimise ilu vahel, mis on vürtsitatud peene rafineeritud maitse ja imeliste värvikombinatsioonidega?
Idamaiseid seksuaalsuse tarkusi ja iseõppimise/ proovimise materjali erootilisteks mängudeks leiab netist ja raamatupoodidest.
Idamaiseks naiseks võib natukeseks saada igaüks, kellel on huvi, kuid sisemist veetlust, kui seda sünnist sellisel moel kaasa ei ole antud, tuleb kasvatada - õppides nii toetavat elufilosoofiat, kui treenida oma keha ja maitsemeelt...
Sellel lehel saate osa iluteenustest, mida pakutakse just idamaist silmas pidades... hennamaalingud, idamaised küünemaalingud, idamaised juukselõikused jms.


Navartna müstilised ehted Prindi

Müstilised Navaratna ehted tervise, heaolu, õnne ja meelerahu toetuseks

 

Navaratna viitab üheksale vääriskivile, mis on seotud üheksa planeediga ja mida kasutatakse Veeda astroloogias. Sõna "nava" tähendab sanskriti keeles üheksa ja "ratna" tähendab kivi. Navaratna on heaendeline tuues kandjale head tervist ja heaolu. Navaratna peletab eemale negatiivse energia ja negatiivse planeetide mõju tugevdades pool- ja vääriskivide mõju. navaratna-sormus Navaratna ehteid võib kanda igaüks, sest neil puudub negatiivne mõju.

 

navaratna-sormus

 

Need sobivad kõigile, sõltumata nende tähtkujust. Neid võib kanda ka ilma astroloogi soovituseta. Vastavalt hindu astroloogiale on elu maal mõjutatud üheksa elemendi poolt ja õiges järjestuses ühte seatud kivid, mõjutavad positiivselt inimese elu kõiki aspekte. Oluline on, et kivid on ehtsad ja seetõttu tellitakse Navaratna ainult tunnustatud juveliiride käest, keda võib usaldada. Turul ja internetis müüdavad navaratna ehted on enamasti võlts- või siis väga madala kvaliteediga kividega, millel mõju puudub.

 

Navaratna-ehted

Ehted peaksid eelistatult olema valmistatud kullast või hõbedast ja sisaldama väga hea kvaliteediga kivisid! Rubiin-Päikene, Pärl-Kuu, Korall-Marss, Emerald-Merkuur, Kollane safiir-Jupiter, Teemant-Veenus, Sinine safiir-Saturn, Hesoniit-Kuu tõususõlm, Kassisilm-Kuu langussõlm. Kvaliteetseid india käsitöömeistri poolt valmistatud ehteid saab tellida Indias Goas kohapeal Kullassepp Ali käest või siis kirjutades meilile: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

 

Õnnelikku elu!

 
2012 uus ja põnev kaup Prindi

nepaali-riided18 2012 aastal on meil müügil huvitava disainiga ja ihusõbralikust materjalist valmistatud põnevad topid, pika varukaga pluusid, kleidid, jakid ja kotid. Väike valik siin.

idamaa.com rändkauplus toob need asjad Sinu nepaali-riided19 nepaali-riided22 nepaali-riided23 nepaali-riided25 nepaali-riided31 ni!

 

 

nepaali-riided3 nepaali-riided8

nepaali-riided6 nepaali-riided7 nepaali-riided9 nepaali-riided11 nepaali-riided14

 
Müüa gaala kliet Prindi

Katrin Aedma gaala kleit Kui vajad pidulikuks sündmuseks imeilusat kleiti, oled umbes nr 40 ja pikkust 170ne kanti ja armastad oranži värvi, siis kontakteeru julgesti: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud või 513 2444
Müüa imeilus galakleit, eritellimus.

 

Hind 70 eurot (materjal ja õmblemine läksid maksma üle 100 euro).

Selja tagant ülevalt alla risti paelad, särab, samas tagasihoidlikult esiletükkiv.

Lisaks annan kaasa ka samast kangast paelakesed, mis panna juustesse, siduda käe, jala, kübara, koti või mehe külge.

 

Lisaks vaata ehteid ja tule leia endale super hinnaga ehted idamaa.com rändkaupluse hooaja lõpumüügilt!

Sobilikke ja huvitavaid leide!

Ilus gaala kleit

Gaalakleit, peokleit, ostan peokleidi Gaalakleit, ostan maxikliedi, maxikleit

Gaalakleit Gaalakleit, peokleit

 
idamaised küünemaalingud Prindi

Idamaised küünemaalingud püüavad pilku ja äratavad tähelepanu.

 

Värvid aitavad luua meeleolu, miks mitte kasutada neid oma kätel, mida me nii tihti näeme.
Idamaised mustrid, sümbolid, värviteraapiline vesimarmortehnika - kõik see muudab teie käed ainulaadseteks ja huvitavateks eelkõige teie enda jaoks. Läbimõeldud küünemaal võib muuta päeva ja tõmmata tähelepanu!

 

Tegijalt eeldab see kannatlikku meelt, kindlat kätt, kogemusi, huvi idamaiste mustrite vastu, stiilitunnetust ja kunstimaitset.

 

Omapärane idamaine küünemaali tehnika

värviteraapiline vesimarmortehnika

 

Vesimarmortehnika puhul kasutatakse vett ja värve, mistõttu peetakse seda iluprotseduuri ka teraapiliseks. Kliendil, kes on otsustanud küüntele saada imelised käsitööhõngulised vesimarmorküüned, on vajal varuda palju kannatust. Teraapiliseks muutub protseduur, kui inimene räägib vähe ja keskendub eelkõige vee ja värvide mängule vaadeldes, kuidas vesi värvidele reageerib, kuidas meister mustreid loob ja värvi küüntele kannab, neid kaunistab. Arvestama peab vähemalt 2 tunnise protseduuriga.

 

Paljud küünetehnikud vesimarmortehnikat ei paku, kuna tehnika vajab palju harjutamist ja võtab märkimisväärselt kaua aega.

 

Pakutakse idamaa keskuses.

 

Vesimarmorküüned

 

Hennamaalingud küüntele

 

Hennamaalinguid tehakse tavapäraselt naturaalsest hennapulbrist segatud värvidega ja eelkõige inimese nahale. Kestavad umnes 10 päeva ja eristatakse näiteks india ja araabia stiili.

Hennamaalinguid tehakse ka nõudele, kangale, kala või loomanahast lambikuplitele ja mujale.

Hennamaalinguid küüntele tehakse tumepruuni küünelaki või spetsiaalse pliiatsiga. Kui naturaalse hennaga värvitud küüned on heleoranžid, siis üldjuhul kasutatakse maalingute puhul siiski läbipaistvat küünelakki, millele mustrid siis vastavalt soovile, moodustatakse, kas naturaalse henna värviga või siis muid värve valides.

Pitsilised idamaised mustrid mõjuvad müstiliselt ja panevad inimesi kandjat märkama.

 

Pakutakse idamaa keskuses.

 
Kas teha tattoo? Prindi

Tattoode puhul on huvitavaks fenomeniks asjaolu, et paljud inimesed soovivad endale tattood teha, kuid kardavad.

Kui aga üks tatoo on tehtud, siis on hirm ületatud ja tulemuseks on see, et ühega ei piirduta  nii mõnigi inimene laseb pilti edasi joonistada või kaunistab oma keha lisatattoodega. buddhist-monk-pray-tattoo

 

Kui teed tattoo, siis soovitaks hoolega arvestada, miks, mida, kuhu ja millal.

 

Miks teha?

Mõtle lihtsalt sellele, et tattoo on eluaegne ja tänapäeva tehnoloogia ja värvid ei ole eemaldatavad. Kui tahad katsetada, kuidas asi välja näeb, lase pilt endale pastakaga nahale joonistada. See aitab otsustada, kas tahad päris tattood.

 

Mida teha?

Mida soovid tatooga ütelda endale või teistele? Mingi meeldetuletus, mingisse gruppi või usundisse kuulumine?

Või soovid tatooga peita armi - pimesoole lõikusarmi, koerahammustuse mägid või muud? 

Või soovid lihtsalt end kaunistada endale meelepärase mustriga...

jaapani_tattoo

 

Millist värvi valida?

Värvid on erinevad. Tuleb otsustada, kas on soov teha tugevam, piirjoontega tattoo, osalise piirjoonega või aja möödudes nö nahka sulav ilma piirjooneta tattoo. Sügavmusta tattood ei ole võimalik teha. Must muutub rohekas, halliks. Oleneb ka naha pigmendist. Punane jätab veritseva armi jälje, seega tuleb punast kasutada targalt. Osasid tattoosid tuleb teha üle mitu korda ja aastate tagant võib värvi värskendada, sest tattoo pleegib. 

 

Kuhu teha?

Tattoo peaks olema sellises kohas, kus nahk vanuse lisandumise või kaalu kõikumisega eriti ei veni.

Kui on soov, et tatto välja paistab, siis tasub mõtelda, kuidas ja millal see teistele silmadele avalik on - kas siis kui juuksed on üles pandud või siis kui seeliku lõhik paljastab jala või kannate särgilõikelist pluusi...

 

Millal tattood teha?

Kui teil õnnestub, siis tehke tattoo siis, kui ei kavatse lähikuudel päikese kätte sattuda. Näiteks Eestimaal ja sügisel. Ei ole lubatud ei solaarium ega päikene. Tattoo tuleb täielikult kinni katta, kui plaanis päevitamine. Esimene nädal on tattoo natuke hell ja punakate äärtega. Paar-kolm korda päevas tuleb sellele peale määrida vastavat kreemi, mis hoiab naha pehme ja kiirendab paranemist. indian_tattoo_ganesha

Kui olete valukartlik, siis minge tattoo meistri juurde hommikusel ajal ja vältige seda menstruatsiooni ajal.

 

Mida keerulisem kunst, seda kallim tattoo. Oma ala spetsid oskavad anda kõikvõimalikke soovitusi nii värvi kui kujundite kasutamise osas. Kindlasti tasub googeldada tattoosid internetist, kus on suur valik pilte üle maailma.

 

Lisalugemist:

 


Idamaised tantsuriided Zahira Bazaaril

 Proffesionaalsed esinemised & riided

banner_zahira_234x60

Esinemised tellimisel zahira.ee

Zahira tantsutrupi video

India ICM teraapia ja koolitused

Koolitab indialane VICKY

Pane grupp kokku ja kutsu kohale!

banner_icm_234x60

Lisainfo siin: India peamassaaz

© 2008 idamaa.com * idamaa portaal - india, hiina, tai, jaapan... | Joomla Template by vonfio.de